Terrordrome

2.9 (FINAL)

Büyük ekrandaki en ikonik korku karakterleri bir arada

4.3

3

225.1k

Bu uygulamayı oyla

Terrordrome tüm zamanların en popüler korku filminin karakterlerinin, türünün en kanlı dövüşlerinden birinde silahlarını ve palalarını almak için bir araya geldikleri bir 2D dövüş oyunudur.

Leatherface, Freddy Krueger, Ash Williams, Michael Myers, Chucky, Jason, Ghostface (Scream bad) Tall Man, Manaic Cop, Candyman, Jason, Herbert West, Pumpkinhead ve Pinhead tahmin edeceğiniz gibi tüm yıldız kadrosunu oluşturur ve oyundaki her şeye hakim olur. Freddy pençeleriyle saldırır, Jason palasıyla ve Ash silahını çekmekte tereddüt etmez.

Elbette ki karakterlerin her birinin kendine özgü özel hareketleri ve saldırıları vardır. Bir düzine kendine has hareket öylesine bir çeşitlilik oluşturur ki oyunda bütün karakterlere hakim olmak neredeyse imkansız hale gelir. En iyisi ise 'kahramanlarımızın' her birinin bu özel saldırılarda en özel silahlarını kullanmasıdır.

Her zamanki gibi, bu küçük meleklerin baş rolde yer aldıkları filmlerden en ünlülerinden bazılarını görüceksiniz. Ash'in kabininden Chucky'nin oyuncak dükkanına ve Jason'ın evine kadar.

Terrordrome özellikle korku filmi severlere hitap edecek oldukça eğlenceli ve kanlı bir dövüş oyunudur. Bu muhteşem karakterler hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler Mortal Kombat dövüş oyununu hatırlayacaklar.
Kısıtlamalar

Bazı entegre özellikler için 30 günlük deneme süresi

Uptodown X